- Chcecie rozmawiać o Saiko ? - zapytała Mei
- Tak - odpowiedziała Klaudia
- Ale muszę ?
- Prosimy - poprosił Kuba
- Dobrze
To było tak - zaczęła Mei
-Pewnego dnia przyszła do mnie Saiko i powiedziała :
- Hejka mam super wiadomość
- Jaką - wtedy zapytałamSaiko kazała jakiemuś Sebastianowi sie pokazać
- O Matko - wtedy krzykłam
Sebastian był duchem z czerwonymi oczami , strasznie się bałam
Saiko po 1 tygodniu przybiegła do mnie i powiedziała
- Mei boję się sebastiana
- czemu ? Przecież to był twój przyjaciel
- ale on się na mnie zdenerwował i pojawiły mu się takie czerwone oczy i potem ja też takie miałam zobacz
Wtedy Saiko oczy zamieniły sie na czerwone
Saiko płakała ja też , a potem
- Co potem ?! - Zapytała Klaudia
- Sebastian przyszedł do mnie
- i powiedział że mam być cicho bo inaczej mnie zabije - wtedy Mei zaczęła płakać
- Agatko jesteśmy - Krzykła Iwona , mama Agatki ( Mei )
Ścibor , tata Agatki wbiegł do pokoju
- Agatko , córuniu dlaczego płaczesz ?! - zapytał Ścibor
- My już pójdziemy - powiedział Kuba
- Do widzenia - powiedziała Klaudia
10 Minut później
- Kuba , czy to nie Saiko tam stoi ?
- Gdzie ?!
- Tam
- Nic nie widzę strasznie wali śniegiem
- Dzień dobry braciszku - Rzekła postać która pojawiła sie przed Kubą
- Saiko ?!
- Tak , nie poznajesz ?! - Powiedziała Saiko
- Saiko , moja siostrzyczka - Kuba zaczął płakać
Klaudia go pocieszała . Wtedy Saiko wpatrzona w Klaudie powiedziała
- Zostaw, to mój braciszek
- Ale, ale... - zająkała się Klaudia która bała sie duchów.
- Zostaw - powiedziała Poważna Saiko
Dobrze - Klaudia skryła sie za Kubą
- Nie bój się mnie - powiedziała Saiko
- Nic ci nie zrobię ...- dokończyła Saiko
Wtedy Saiko znikła
2 Godziny później
- Hej mamo ! Wróciłam - Krzykła Klaudia która właśnie weszła do domu.
Nic nie było słychać
-Mamo , tato ?!
Nikt się nie odzywał

Klaudia szła do łazienki aż...
- Aaaa..POMOCY - Krzykła Klaudia
Na kafelkach zaczęły sie pojawiać ślady krwi .
Klaudia wybiegła z domu , było bardzo ciemno.
Pojawiła się postać
- Klaudia uciekła aż pod starą bramę
- Ci...Jestem Sebastian - Powiedziała postać
- Dzieńń..Dobrryy..- Zająkała sie Klaudia
- Nie bój się
- Powiedz Saiko że i tak ją znajdę i wyślę do mrocznych cieni ..
- Dobrze- znowu zająkała się Klaudia
Wtedy Sebastian rzucił w stronę Klaudi różę i znikł
Wtedy Klaudia zadzwoniła do Kuby i wszystko mu powiedziała . Kuba powiedział że do niej przybiegnie.
10 minut póżniej. Kuba już był
- Kochanie nic ci nie jest ?! - Kuba przytulił Klaudię
- Nie, chyba nie - Klaudia zaczęła Płakać
- Boje się
- nie bój się przecież jestem przy tobie
- Jutro jest dyskoteka
- Tak wiem idziemy na nią ? - Zapytał Kuba
- Tak
- A więc dobrze
Koniec części 6. Może dziś dam jeszczę część 7 ^^ Kiyoko życzy wszystkiego z okazji Świąt Wielkanocnych ^^


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz