czwartek, 18 kwietnia 2013
Zmiana
Hej chciałam was poinformować że posty będą dodawane najprawdopodobniej w soboty lub piątki ^^
środa, 17 kwietnia 2013
Przepraszam ^^
Przepraszam że nie dodaję postów ale jestem chora i wgl. mam jeszcze inne blogi , fanpage i trudno to ogarnąć tym bardzej jak główka cię boli chciałabym ucałować moje rodzeństwo :
Braciszków : Akihito , Hitsu i Nath`a ^^
Siostry : Katsu , Rena , Rita , Yui i Zosie ^^
To dla Was kochani <3 Pozdrawiam również mamę Noonę i Ścibora tatę <3
Braciszków : Akihito , Hitsu i Nath`a ^^
Siostry : Katsu , Rena , Rita , Yui i Zosie ^^
To dla Was kochani <3 Pozdrawiam również mamę Noonę i Ścibora tatę <3
poniedziałek, 15 kwietnia 2013
Łzy część 10 ^^
Tak więc od dziś jestem Miyuuu ^^ x3 Chciałabym pozdrowić swojego "" brata "" xD Hitsu i nową " siostre "' Rene ^^ xD
Zaczynajmy ^^
- Dzwoń po karetke ! - krzyczała Klaudia
- Nie , patrz - powiedziała Ola
Saiko pochylona nad Kubą płakała aż wkońcu jedna jej łza wpadła na twarz Kuby
- Yh..y..yy co się stało - szepną Kuba
- Już wszystko dobrze kochanie - powiedziała Klaudia
- Ja , ja ..- Saiko zaczęła płakać
Wtedy Klaudia podeszła do niej i ją przytuliła
Po chwili już wszyscy się tulili .
- Nie powinno tak być - szepła Saiko
- Wszystko już będzie okej ? - zapytała Ola
- Będziemy rodziną - powiedziała Saiko
Minęło parę tygodni . Wszyscy się zaprzyjaźnili nawet Saiko . Po Sebastianie ani znaku .
Ale w końcu nadszedł ten dzień ...
- Haloo..halo ?- Do Klaudi zadzwonił telefon
- Klaudia , duch , duch , duch ..- Krzyczała Ola
Klaudia zadzwoniła do Kuby ten zawołał Saiko i popędzili do domu Oli
Gdy byli już w domu Oli :
Ola siedziała pod biórkiem a przy drugim stała dziewczyna
- Ohayo - powiedziała
- Jest może z wami Saiko ?
Koniec części 10 co będzie potem ?
Zaczynajmy ^^
- Dzwoń po karetke ! - krzyczała Klaudia
- Nie , patrz - powiedziała Ola
Saiko pochylona nad Kubą płakała aż wkońcu jedna jej łza wpadła na twarz Kuby
- Yh..y..yy co się stało - szepną Kuba
- Już wszystko dobrze kochanie - powiedziała Klaudia
- Ja , ja ..- Saiko zaczęła płakać
Wtedy Klaudia podeszła do niej i ją przytuliła
Po chwili już wszyscy się tulili .
- Nie powinno tak być - szepła Saiko
- Wszystko już będzie okej ? - zapytała Ola
- Będziemy rodziną - powiedziała Saiko
Minęło parę tygodni . Wszyscy się zaprzyjaźnili nawet Saiko . Po Sebastianie ani znaku .
Ale w końcu nadszedł ten dzień ...
- Haloo..halo ?- Do Klaudi zadzwonił telefon
- Klaudia , duch , duch , duch ..- Krzyczała Ola
Klaudia zadzwoniła do Kuby ten zawołał Saiko i popędzili do domu Oli
Gdy byli już w domu Oli :
Ola siedziała pod biórkiem a przy drugim stała dziewczyna
- Ohayo - powiedziała
- Jest może z wami Saiko ?
Koniec części 10 co będzie potem ?
niedziela, 7 kwietnia 2013
Łzy część 9 ^^
Było już rano , pogoda nie była taka zła.
- Ymmm.. Pora wstawać - powiedziała Ola
- Nooo - Kuba ledwo patrzał na oczy
Minęło 30 minut i wszyscy byli już ogarnięci.
- Ei ...- Klaudia podejrzliwie popatrzała na kuchnie
- O matko !! - Krzykła Ola
Na drzwiach było napisane Saiko tu , Saiko tam nie przeżyjesz końca dnia
- Taki sam napis jak na kartce po śmierci Kasi - Klaudia siadła na ziemię i zaczęła płakać
- Przepraszam - Kuba wyszedł z domku
- Gdyby nie ja nic by się nie stało - dokończył
- To ja , ja POZNAŁEM JĄ Z SEBASTIANEM !
Kuba zaczął płakać.
- Kuba , nie to nie przez ciebie ! - Powiedziała
Klaudia.
- Było tak jak myślałem Sebastian przyszedł do mnie a ja poznałem go z Saiko
- Ona chciała go poznać
- O czym ty mówisz ? - zapytała Klaudia
- Ja , ja , ja widziałem jak umiera...- Kuba skoczył z balkoniku
- Nie nie nie !!!!! - Klaudia zbiegła na dół , a razem z nią Sebek i Ola
- Na szczęście zyje ale jest nie przytomny - powiedział Sebastian który pojawił się za Klaudią
- Klaudia zaczęła płakać a Sebastian ( duch ) powiedział
- Ja zabiłem Saiko
- Ty potworze !!!!!!- krzykła Ola
- Ja ?
- Tak ty - wkurzył się Sebek
- Ja tylko pozbyłem sie Saiko
Wtedy koło Sebastiana pojawiła się Saiko
- O witaj Saiko - Rzekł Sebastian
- Zostaw ich - powiedziła Saiko
- Sebastian przewidział że gdy umrę będę miała moce których on nie ma - powiedziała Saiko do Klaudi
- Chciał żebym mu pomagała - dokończyła
- Ale teraz go ....pokonam - Krzykła Saiko
Wtedy Sebastian zaczął krzyczeć , ogarnęła go czarna mgła
- Wróc...- Sebastian znikł
- Dziękuję Saiko - Klaudia powiedziała
- Proszę
Dobra koniec części 9 ^^
- Ymmm.. Pora wstawać - powiedziała Ola
- Nooo - Kuba ledwo patrzał na oczy
Minęło 30 minut i wszyscy byli już ogarnięci.
- Ei ...- Klaudia podejrzliwie popatrzała na kuchnie
- O matko !! - Krzykła Ola
Na drzwiach było napisane Saiko tu , Saiko tam nie przeżyjesz końca dnia
- Taki sam napis jak na kartce po śmierci Kasi - Klaudia siadła na ziemię i zaczęła płakać
- Przepraszam - Kuba wyszedł z domku- Gdyby nie ja nic by się nie stało - dokończył
- To ja , ja POZNAŁEM JĄ Z SEBASTIANEM !
Kuba zaczął płakać.
- Kuba , nie to nie przez ciebie ! - Powiedziała
Klaudia.- Było tak jak myślałem Sebastian przyszedł do mnie a ja poznałem go z Saiko
- Ona chciała go poznać
- O czym ty mówisz ? - zapytała Klaudia
- Ja , ja , ja widziałem jak umiera...- Kuba skoczył z balkoniku
- Nie nie nie !!!!! - Klaudia zbiegła na dół , a razem z nią Sebek i Ola
- Na szczęście zyje ale jest nie przytomny - powiedział Sebastian który pojawił się za Klaudią
- Klaudia zaczęła płakać a Sebastian ( duch ) powiedział
- Ja zabiłem Saiko
- Ty potworze !!!!!!- krzykła Ola
- Ja ?
- Tak ty - wkurzył się Sebek
- Ja tylko pozbyłem sie Saiko
Wtedy koło Sebastiana pojawiła się Saiko
- O witaj Saiko - Rzekł Sebastian
- Zostaw ich - powiedziła Saiko
- Sebastian przewidział że gdy umrę będę miała moce których on nie ma - powiedziała Saiko do Klaudi
- Chciał żebym mu pomagała - dokończyła
- Ale teraz go ....pokonam - Krzykła Saiko
Wtedy Sebastian zaczął krzyczeć , ogarnęła go czarna mgła
- Wróc...- Sebastian znikł
- Dziękuję Saiko - Klaudia powiedziała
- Proszę
Dobra koniec części 9 ^^
sobota, 6 kwietnia 2013
Hejka ^^ Łzy część 8 ^^
Pszepraszam że nie dodaję kolejnych części ale muszę ogarnąć innego mojego bloga i trochę brakuje mi czasu.
Zaczynajmy :
Po wszystkim co się stało na dyskotece wszyscy rozeszli się do domów.
Gdy Klaudia weszła zapłakana do domu , mama już na nią czekała.
- Klaudia dzwoniła Ola wszystko co się stało , już o tym wiem..
- Mamo ja już nie wiem co mam robić - Klaudia siadła na krześle
- Córciu chodzi o Saiko ?
- Mamo , jak to się stało , że no wiesz ?!
- Znałam Saiko ...
- Ale jak to ?!
- Ona była w twoim wieku..
- Ale Kuba...
- Tak córciu Kuba powiedział tak bo go prosiłam...
- Masz mi wszystko opowiedzieć - Powiedziała Klaudia
- Saiko zawsze tu przychodziła bawiła się z tobą a ja przyjaźniłam sie z jej mamą.
Ty i Saiko byłyście przyjaciółkami. Było bardzo fajnie lecz...
- Co lecz ?!
- Saiko zaprzyjaźniła się z Sebastianem , tym duchem o nim tez wiem.Ty nie chciałaś już się z nią kolegować .Gdy Saiko do ciebie przybiegła bo nie chciała już znać sebastiana ty ją wygoniłaś. Saiko wychodząc krzykła
- Kiedyś cię dorwę i zniszczę ci życie ...- Wtedy mama Klaudi zaczęła płakać.
- Jeszcze coś ?
- Tak , następnego dnia Saiko szła z tatą do lasu po grzyby. Po 5 minutach tata Saiko wybiegł z lasu sam , płakał ...nigdy już nie widziano Saiko...-Wtedy obie zaczęły płakać.
- Mamo idę do siebie. - Klaudia pomaszerowała do swojego pokoju.
- Halo ? Kuba ?- Klaudia zadzwoniła do Kuby
- Halo..o hej Klaudiusiu- Odpowiedział Kuba
Wtedy Klaudia wszystko mu powiedziała a następnie powiedziała , jutro jedziemy z Olą , Sebkiem , pod namiot.
- Aha a gdzie pod ten namiot jedziemy .?
- Koło lasku Schereswil - odpowiedziała Klaudia.
- Już wiem co planujesz ...ale ok pogadam z Seba i mamą .
- Ja pogadam z Olą i ze swoja mamą Pa ;* - Klaudia sie rozłączyla
Klaudia szybkim tempem zeszła po schodach do kuchni.
- Mamo mogę jutro jechać pod namiot ? Mam przecierz 16 lat i jestem odpowiedzialna.
- Dobrze , wiem że musisz odpącząć od tej całej sytuacji .
- Dziękuję mamo - klaudia przytuliła mamę i szepnęla
- kocham cię mamusiu ..
Klaudia całą noc nie mogła zasnąć , siedziała rozmyślając co może się wydarzyć...
Aż wkońcu do jej pokoju wparowała Ola
- Hejkaa bejbii..zbierasz się ?
- Tak ale Ooola ? Ściełaś włosy !
- Tak , tak i mi się bardzo podobają specjalnie wczoraj po tym jak zadzwoniłaś pobiegłam do fryzjera .
- Ślicznie wyglądasz .A gdzie masz walizki ?
-W twoim salonie , Kuba i Sebek na ciebie tam czekają , aktualnie jedzą śniadanie przygotowane przez twoją mamę.
- Która godzina ? Tak wogóle
- Jest godzina 9 : 30.
- Co tak wcześnie ?!
- Teraz jest fajne słońce więc wszyscy ..
- wszyscy oprócz mnie
- Uznali że jest okej żeby teraz jechać.
- Dobra wstaję idę się szykować.
Ola zbiegła po schodach , z salonu było słuchać śmiechy .
Klaudia pomaszerowała do łazienki , wzięła szczotkę do włosów , ciuchy itp.
A następnie zeszła do kuchi gdzie czekali Kuba Seba i Olka
- O jest nasz śpioszek .- Powiedział Kuba
- Ei dobrz żeby nie tracić czasu , ja z Kubą jadę się spakować ^^- Powiedział Sebastian
- Spoko
- My sobie poczekamy - odpowiedziała Ola
- Chyba że idziecie z nami - zapytał Sebek
- Okej - powiedziała Klaudia
Gdy chłopcy przebrali się z mundurków na wygodne ciuchy
wszyscy wyruszyli do lasku Schereswil. Klaudia wytłumaczyła całą sprawę z Saiko , Sebie i Oli.
Po całym dniu zabawy wszyscy postanowili wybrać się do lasu gdzie zaginęła Saiko.
- Boję się strasznie - ola przytuliła się do Seby .
Szli
i
Szli
Szli
SZLI Aż
- AAAAAA !!!! - wszyscy Krzyknęli
- Tammm coś JEST !! - krzykła Ola
- Kuba potrzedł do postaci
- Hej bracie - powiedziała Saiko
- Saiko ?? - Zapytał Kuba
- Tak , powiedz swoim znajomym żeby się mnie nie bali
Wtedy wszyscy do niej podeszli
- Oj czego wy tu szukacie ? - Zapytała Saiko
- Ciebie - odpowiedziała Klaudia
- Ja już zrobiłam swoje zostało mi tylko jeszcze pare osób do zabicia ...
Wtedy Saiko znikła .
- Może znajdziemy jakiś szałas do spania co ? - zapytała Ola
- Zgadzam się z Olą - powiedziała Klaudia

Grupka przyjaciół szła jakies pół godzny aż znaleźli idealny domek
- Ja śpię z Klaudią
- Ja z Olką
Kuba rozłożył materace na ziemi i wszyscy poszli spać .
Wtedy Saiko pojawiła się w drzwiach.
I szepnęła
- Dopadnę was ...
Koniec części 8 ^^
Zaczynajmy :
Po wszystkim co się stało na dyskotece wszyscy rozeszli się do domów.
Gdy Klaudia weszła zapłakana do domu , mama już na nią czekała.
- Klaudia dzwoniła Ola wszystko co się stało , już o tym wiem..
- Mamo ja już nie wiem co mam robić - Klaudia siadła na krześle
- Córciu chodzi o Saiko ?
- Mamo , jak to się stało , że no wiesz ?!
- Znałam Saiko ...
- Ale jak to ?!
- Ona była w twoim wieku..
- Ale Kuba...
- Tak córciu Kuba powiedział tak bo go prosiłam...
- Masz mi wszystko opowiedzieć - Powiedziała Klaudia
- Saiko zawsze tu przychodziła bawiła się z tobą a ja przyjaźniłam sie z jej mamą.
Ty i Saiko byłyście przyjaciółkami. Było bardzo fajnie lecz...
- Co lecz ?!
- Saiko zaprzyjaźniła się z Sebastianem , tym duchem o nim tez wiem.Ty nie chciałaś już się z nią kolegować .Gdy Saiko do ciebie przybiegła bo nie chciała już znać sebastiana ty ją wygoniłaś. Saiko wychodząc krzykła
- Kiedyś cię dorwę i zniszczę ci życie ...- Wtedy mama Klaudi zaczęła płakać.
- Jeszcze coś ?
- Tak , następnego dnia Saiko szła z tatą do lasu po grzyby. Po 5 minutach tata Saiko wybiegł z lasu sam , płakał ...nigdy już nie widziano Saiko...-Wtedy obie zaczęły płakać.- Mamo idę do siebie. - Klaudia pomaszerowała do swojego pokoju.
- Halo ? Kuba ?- Klaudia zadzwoniła do Kuby
- Halo..o hej Klaudiusiu- Odpowiedział Kuba
Wtedy Klaudia wszystko mu powiedziała a następnie powiedziała , jutro jedziemy z Olą , Sebkiem , pod namiot.
- Aha a gdzie pod ten namiot jedziemy .?
- Koło lasku Schereswil - odpowiedziała Klaudia.
- Już wiem co planujesz ...ale ok pogadam z Seba i mamą .
- Ja pogadam z Olą i ze swoja mamą Pa ;* - Klaudia sie rozłączyla
Klaudia szybkim tempem zeszła po schodach do kuchni.
- Mamo mogę jutro jechać pod namiot ? Mam przecierz 16 lat i jestem odpowiedzialna.
- Dobrze , wiem że musisz odpącząć od tej całej sytuacji .
- Dziękuję mamo - klaudia przytuliła mamę i szepnęla
- kocham cię mamusiu ..
Klaudia całą noc nie mogła zasnąć , siedziała rozmyślając co może się wydarzyć...Aż wkońcu do jej pokoju wparowała Ola
- Hejkaa bejbii..zbierasz się ?
- Tak ale Ooola ? Ściełaś włosy !
- Tak , tak i mi się bardzo podobają specjalnie wczoraj po tym jak zadzwoniłaś pobiegłam do fryzjera .
- Ślicznie wyglądasz .A gdzie masz walizki ?
-W twoim salonie , Kuba i Sebek na ciebie tam czekają , aktualnie jedzą śniadanie przygotowane przez twoją mamę.
- Która godzina ? Tak wogóle
- Jest godzina 9 : 30.
- Co tak wcześnie ?!
- Teraz jest fajne słońce więc wszyscy ..
- wszyscy oprócz mnie
- Uznali że jest okej żeby teraz jechać.
- Dobra wstaję idę się szykować.
Ola zbiegła po schodach , z salonu było słuchać śmiechy .Klaudia pomaszerowała do łazienki , wzięła szczotkę do włosów , ciuchy itp.
A następnie zeszła do kuchi gdzie czekali Kuba Seba i Olka
- O jest nasz śpioszek .- Powiedział Kuba
- Ei dobrz żeby nie tracić czasu , ja z Kubą jadę się spakować ^^- Powiedział Sebastian
- Spoko
- My sobie poczekamy - odpowiedziała Ola
- Chyba że idziecie z nami - zapytał Sebek
- Okej - powiedziała Klaudia
Gdy chłopcy przebrali się z mundurków na wygodne ciuchy
wszyscy wyruszyli do lasku Schereswil. Klaudia wytłumaczyła całą sprawę z Saiko , Sebie i Oli.
Po całym dniu zabawy wszyscy postanowili wybrać się do lasu gdzie zaginęła Saiko.- Boję się strasznie - ola przytuliła się do Seby .
Szli
i
Szli
Szli
SZLI Aż
- AAAAAA !!!! - wszyscy Krzyknęli
- Tammm coś JEST !! - krzykła Ola
- Kuba potrzedł do postaci
- Hej bracie - powiedziała Saiko
- Saiko ?? - Zapytał Kuba
- Tak , powiedz swoim znajomym żeby się mnie nie bali
Wtedy wszyscy do niej podeszli- Oj czego wy tu szukacie ? - Zapytała Saiko
- Ciebie - odpowiedziała Klaudia
- Ja już zrobiłam swoje zostało mi tylko jeszcze pare osób do zabicia ...
Wtedy Saiko znikła .
- Może znajdziemy jakiś szałas do spania co ? - zapytała Ola
- Zgadzam się z Olą - powiedziała Klaudia

Grupka przyjaciół szła jakies pół godzny aż znaleźli idealny domek
- Ja śpię z Klaudią
- Ja z Olką
Kuba rozłożył materace na ziemi i wszyscy poszli spać .
Wtedy Saiko pojawiła się w drzwiach.
I szepnęła
- Dopadnę was ...Koniec części 8 ^^
poniedziałek, 1 kwietnia 2013
Łzy część 7 ^^
Bohaterzy : Klaudia , Kuba , Saiko , Sebastian , Ola , Sebastian ( duch ) , Kasia , Mei , Ścibor , Iwona , Katarzyna ( mama Klaudi ) Zbigniew ( Tata Klaudi ) oraz rodzice Kasi
Dzień Dyskoteki , godzina 19
Przed szkołą jest pełno uczniów którzy czekają na otwarcie szkoły
- Siema !
- Elo !
- Hejka !
Wszyscy sie witali .Aż wszyscy wbiegli do już otwartej szkoły.
- Hej kochana - powiedziała Ola do Klaudi
- Hejka
-Siemka Kuba - Powiedział Sebastian
- Elo ! Widzę że przyszedłeś z Olą
- Ta daliśmy sobie szanse ^^
- Szczęścia
- Dziękujemy - wtedy Sebastian przytulił Ole z całych sił
Sala Gimnastyczna . Łazienka dziewczyn.
- Ale dziwnie się czuje sama w łazience tak cicho i strasznie - Powiedziała Kasia która przeglądała się w lustrze
- Witam - Powiedziała Saiko która pojawiła się w lustrze
- Kim ty jesteś odejdź ! - przestraszyła się Kasia
- Chcę sie spytać , czy twoje życie ma sens ? Seba cie nie chce bo jest z Olą - Powiedziała Saiko
- Odejdź , odejdź !!
- Jesteś mało atrakcyjna
- Przestań !!
- Masz złe oceny
- Proszę przestań ..aaaaa odejdź !!!
- ZABIJ SIĘ ! - Krzykła Saiko i znikła
Sala gimnastyczna wszyscy tańczą do Gangnam Style
- Ale fajnie - Śmiała sie Klaudia
- Oppa Gangnam Style - śpiewał Kuba i Seba
- Oni są pokręceni - Śmiała się Ola
Wszyscy stanęli , przestali tańczyć gdy nauczyciele prosili o szybkie wyjście ze szkoły
- Co się dzieje
- Jezu gdzie Kasia
- Co ?!
- Ale co się stało
Wszyscy pytali się na wzajem
- Kuba nie myślisz że to ...- Powiedziła Klaudia
Saiko ? Tak myślę
- Boję się
Gdy wszyscy wyszli ze szkoły zobaczyli Kasię która ze łzami w oczach skacze z dachu szkoły
Klaudia patrzała nie wiedząc co się dzieje
Wszyscy uczniowie zaczęli płakać , krzyczeć nie mogli w to uwierzyć .
- Nie , nie , nie tylko nie TO!! - Płakała Ola
Gdy Klaudia poszła do łazienki zobaczyła kartke na której pisało : Saiko tu, Saiko tam, nie przeżyjesz ani dnia
Klaudia zaczęła płakać , wszystko powiedziała Kubie który również zaczął płakać .
Koniec części 7 ^^
Pytanie jest jedno . Czy wszyscy to przeżyją ?! Kiyoko ^-^ Mokrego dingusa ^-^
Dzień Dyskoteki , godzina 19
Przed szkołą jest pełno uczniów którzy czekają na otwarcie szkoły
- Siema !
- Elo !
- Hejka !
Wszyscy sie witali .Aż wszyscy wbiegli do już otwartej szkoły.
- Hej kochana - powiedziała Ola do Klaudi
- Hejka
-Siemka Kuba - Powiedział Sebastian
- Elo ! Widzę że przyszedłeś z Olą
- Ta daliśmy sobie szanse ^^
- Szczęścia
- Dziękujemy - wtedy Sebastian przytulił Ole z całych sił
Sala Gimnastyczna . Łazienka dziewczyn.
- Ale dziwnie się czuje sama w łazience tak cicho i strasznie - Powiedziała Kasia która przeglądała się w lustrze
- Witam - Powiedziała Saiko która pojawiła się w lustrze- Kim ty jesteś odejdź ! - przestraszyła się Kasia
- Chcę sie spytać , czy twoje życie ma sens ? Seba cie nie chce bo jest z Olą - Powiedziała Saiko
- Odejdź , odejdź !!
- Jesteś mało atrakcyjna
- Przestań !!
- Masz złe oceny
- Proszę przestań ..aaaaa odejdź !!!
- ZABIJ SIĘ ! - Krzykła Saiko i znikła
Sala gimnastyczna wszyscy tańczą do Gangnam Style
- Ale fajnie - Śmiała sie Klaudia
- Oppa Gangnam Style - śpiewał Kuba i Seba
- Oni są pokręceni - Śmiała się Ola
Wszyscy stanęli , przestali tańczyć gdy nauczyciele prosili o szybkie wyjście ze szkoły
- Co się dzieje
- Jezu gdzie Kasia
- Co ?!
- Ale co się stało
Wszyscy pytali się na wzajem
- Kuba nie myślisz że to ...- Powiedziła Klaudia
Saiko ? Tak myślę
- Boję się
Gdy wszyscy wyszli ze szkoły zobaczyli Kasię która ze łzami w oczach skacze z dachu szkołyKlaudia patrzała nie wiedząc co się dzieje
Wszyscy uczniowie zaczęli płakać , krzyczeć nie mogli w to uwierzyć .
- Nie , nie , nie tylko nie TO!! - Płakała Ola
Gdy Klaudia poszła do łazienki zobaczyła kartke na której pisało : Saiko tu, Saiko tam, nie przeżyjesz ani dnia
Klaudia zaczęła płakać , wszystko powiedziała Kubie który również zaczął płakać .
Koniec części 7 ^^
Pytanie jest jedno . Czy wszyscy to przeżyją ?! Kiyoko ^-^ Mokrego dingusa ^-^
niedziela, 31 marca 2013
Łzy część 6 ^^
Główni Bohaterowie : Ścibor , Ola ,Iwona , Mei , Klaudia , Kuba
- Chcecie rozmawiać o Saiko ? - zapytała Mei
- Tak - odpowiedziała Klaudia
- Ale muszę ?
- Prosimy - poprosił Kuba
- Dobrze
To było tak - zaczęła Mei
-Pewnego dnia przyszła do mnie Saiko i powiedziała :
- Hejka mam super wiadomość
- Jaką - wtedy zapytałam
Saiko kazała jakiemuś Sebastianowi sie pokazać
- O Matko - wtedy krzykłam
Sebastian był duchem z czerwonymi oczami , strasznie się bałam
Saiko po 1 tygodniu przybiegła do mnie i powiedziała
- Mei boję się sebastiana
- czemu ? Przecież to był twój przyjaciel
- ale on się na mnie zdenerwował i pojawiły mu się takie czerwone oczy i potem ja też takie miałam zobacz
Wtedy Saiko oczy zamieniły sie na czerwone
Saiko płakała ja też , a potem
- Co potem ?! - Zapytała Klaudia
- Sebastian przyszedł do mnie
- i powiedział że mam być cicho bo inaczej mnie zabije - wtedy Mei zaczęła płakać
- Agatko jesteśmy - Krzykła Iwona , mama Agatki ( Mei )
Ścibor , tata Agatki wbiegł do pokoju
- Agatko , córuniu dlaczego płaczesz ?! - zapytał Ścibor
- My już pójdziemy - powiedział Kuba
- Do widzenia - powiedziała Klaudia
10 Minut później
- Kuba , czy to nie Saiko tam stoi ?
- Gdzie ?!
- Tam
- Nic nie widzę strasznie wali śniegiem
- Dzień dobry braciszku - Rzekła postać która pojawiła sie przed Kubą
- Saiko ?!
- Tak , nie poznajesz ?! - Powiedziała Saiko
- Saiko , moja siostrzyczka - Kuba zaczął płakać
Klaudia go pocieszała . Wtedy Saiko wpatrzona w Klaudie powiedziała
- Zostaw, to mój braciszek
- Ale, ale... - zająkała się Klaudia która bała sie duchów.
- Zostaw - powiedziała Poważna Saiko
Dobrze - Klaudia skryła sie za Kubą
- Nie bój się mnie - powiedziała Saiko
- Nic ci nie zrobię ...- dokończyła Saiko
Wtedy Saiko znikła
2 Godziny później
- Hej mamo ! Wróciłam - Krzykła Klaudia która właśnie weszła do domu.
Nic nie było słychać
-Mamo , tato ?!
Nikt się nie odzywał

Klaudia szła do łazienki aż...
- Aaaa..POMOCY - Krzykła Klaudia
Na kafelkach zaczęły sie pojawiać ślady krwi .
Klaudia wybiegła z domu , było bardzo ciemno.
Pojawiła się postać
- Klaudia uciekła aż pod starą bramę
- Ci...Jestem Sebastian - Powiedziała postać
- Dzieńń..Dobrryy..- Zająkała sie Klaudia
- Nie bój się
- Powiedz Saiko że i tak ją znajdę i wyślę do mrocznych cieni ..
- Dobrze- znowu zająkała się Klaudia
Wtedy Sebastian rzucił w stronę Klaudi różę i znikł
Wtedy Klaudia zadzwoniła do Kuby i wszystko mu powiedziała . Kuba powiedział że do niej przybiegnie.
10 minut póżniej. Kuba już był
- Kochanie nic ci nie jest ?! - Kuba przytulił Klaudię
- Nie, chyba nie - Klaudia zaczęła Płakać
- Boje się
- nie bój się przecież jestem przy tobie
- Jutro jest dyskoteka
- Tak wiem idziemy na nią ? - Zapytał Kuba
- Tak
- A więc dobrze
Koniec części 6. Może dziś dam jeszczę część 7 ^^ Kiyoko życzy wszystkiego z okazji Świąt Wielkanocnych ^^
- Chcecie rozmawiać o Saiko ? - zapytała Mei
- Tak - odpowiedziała Klaudia
- Ale muszę ?
- Prosimy - poprosił Kuba
- Dobrze
To było tak - zaczęła Mei
-Pewnego dnia przyszła do mnie Saiko i powiedziała :
- Hejka mam super wiadomość
- Jaką - wtedy zapytałamSaiko kazała jakiemuś Sebastianowi sie pokazać
- O Matko - wtedy krzykłam
Sebastian był duchem z czerwonymi oczami , strasznie się bałam
Saiko po 1 tygodniu przybiegła do mnie i powiedziała
- Mei boję się sebastiana
- czemu ? Przecież to był twój przyjaciel
- ale on się na mnie zdenerwował i pojawiły mu się takie czerwone oczy i potem ja też takie miałam zobacz
Wtedy Saiko oczy zamieniły sie na czerwone
Saiko płakała ja też , a potem
- Co potem ?! - Zapytała Klaudia
- Sebastian przyszedł do mnie
- i powiedział że mam być cicho bo inaczej mnie zabije - wtedy Mei zaczęła płakać
- Agatko jesteśmy - Krzykła Iwona , mama Agatki ( Mei )
Ścibor , tata Agatki wbiegł do pokoju
- Agatko , córuniu dlaczego płaczesz ?! - zapytał Ścibor
- My już pójdziemy - powiedział Kuba
- Do widzenia - powiedziała Klaudia
10 Minut później
- Kuba , czy to nie Saiko tam stoi ?
- Gdzie ?!
- Tam
- Nic nie widzę strasznie wali śniegiem
- Dzień dobry braciszku - Rzekła postać która pojawiła sie przed Kubą
- Saiko ?!
- Tak , nie poznajesz ?! - Powiedziała Saiko
- Saiko , moja siostrzyczka - Kuba zaczął płakać
Klaudia go pocieszała . Wtedy Saiko wpatrzona w Klaudie powiedziała
- Zostaw, to mój braciszek
- Ale, ale... - zająkała się Klaudia która bała sie duchów.
- Zostaw - powiedziała Poważna Saiko
Dobrze - Klaudia skryła sie za Kubą
- Nie bój się mnie - powiedziała Saiko
- Nic ci nie zrobię ...- dokończyła Saiko
Wtedy Saiko znikła
2 Godziny później
- Hej mamo ! Wróciłam - Krzykła Klaudia która właśnie weszła do domu.
Nic nie było słychać
-Mamo , tato ?!
Nikt się nie odzywał

Klaudia szła do łazienki aż...
- Aaaa..POMOCY - Krzykła Klaudia
Na kafelkach zaczęły sie pojawiać ślady krwi .
Klaudia wybiegła z domu , było bardzo ciemno.
Pojawiła się postać
- Klaudia uciekła aż pod starą bramę
- Ci...Jestem Sebastian - Powiedziała postać
- Dzieńń..Dobrryy..- Zająkała sie Klaudia
- Nie bój się
- Powiedz Saiko że i tak ją znajdę i wyślę do mrocznych cieni ..
- Dobrze- znowu zająkała się Klaudia
Wtedy Sebastian rzucił w stronę Klaudi różę i znikł
Wtedy Klaudia zadzwoniła do Kuby i wszystko mu powiedziała . Kuba powiedział że do niej przybiegnie.
10 minut póżniej. Kuba już był
- Kochanie nic ci nie jest ?! - Kuba przytulił Klaudię
- Nie, chyba nie - Klaudia zaczęła Płakać
- Boje się
- nie bój się przecież jestem przy tobie
- Jutro jest dyskoteka
- Tak wiem idziemy na nią ? - Zapytał Kuba
- Tak
- A więc dobrze
Koniec części 6. Może dziś dam jeszczę część 7 ^^ Kiyoko życzy wszystkiego z okazji Świąt Wielkanocnych ^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)






