poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Łzy część 7 ^^

Bohaterzy : Klaudia , Kuba , Saiko , Sebastian , Ola , Sebastian ( duch ) , Kasia , Mei , Ścibor , Iwona , Katarzyna ( mama Klaudi ) Zbigniew ( Tata Klaudi ) oraz rodzice Kasi

Dzień Dyskoteki , godzina 19

Przed szkołą jest pełno uczniów którzy czekają na otwarcie szkoły
- Siema !
- Elo !
- Hejka !
Wszyscy sie witali .Aż wszyscy wbiegli do już otwartej szkoły.
- Hej kochana - powiedziała Ola do Klaudi
- Hejka
-Siemka Kuba - Powiedział Sebastian
- Elo ! Widzę że przyszedłeś z Olą
- Ta daliśmy sobie szanse ^^
- Szczęścia
- Dziękujemy - wtedy Sebastian przytulił Ole z całych sił

Sala Gimnastyczna . Łazienka dziewczyn.
- Ale dziwnie się czuje sama w łazience tak cicho i strasznie - Powiedziała Kasia która przeglądała się w lustrze
- Witam - Powiedziała Saiko która pojawiła się w lustrze
- Kim ty jesteś odejdź ! - przestraszyła się Kasia
- Chcę sie spytać , czy twoje życie ma sens ? Seba cie nie chce bo jest z Olą - Powiedziała Saiko
- Odejdź , odejdź !!
- Jesteś mało atrakcyjna
- Przestań !!
- Masz złe oceny
- Proszę przestań ..aaaaa odejdź !!!
- ZABIJ SIĘ ! - Krzykła Saiko i znikła

Sala gimnastyczna wszyscy tańczą do Gangnam Style
- Ale fajnie - Śmiała sie Klaudia
- Oppa Gangnam Style - śpiewał Kuba i Seba
- Oni są pokręceni - Śmiała się Ola
 Wszyscy stanęli , przestali tańczyć gdy nauczyciele prosili o szybkie wyjście ze szkoły
- Co się dzieje
- Jezu gdzie Kasia
- Co ?!
- Ale co się stało
Wszyscy pytali się na wzajem
- Kuba nie myślisz że to ...- Powiedziła Klaudia
Saiko ? Tak myślę
- Boję się

Gdy wszyscy wyszli ze szkoły zobaczyli Kasię która ze łzami w oczach skacze z dachu szkoły
Klaudia patrzała nie wiedząc co się dzieje

Wszyscy uczniowie zaczęli płakać , krzyczeć nie mogli w to uwierzyć .

- Nie , nie , nie tylko nie TO!! - Płakała Ola

Gdy Klaudia poszła do łazienki zobaczyła kartke na której pisało : Saiko tu, Saiko tam, nie przeżyjesz ani dnia
Klaudia zaczęła płakać , wszystko powiedziała Kubie który również zaczął płakać .




                                           Koniec części 7 ^^
Pytanie jest jedno . Czy wszyscy to przeżyją ?!  Kiyoko ^-^ Mokrego dingusa ^-^




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz