Czyli od wczoraj zaczęłam prowadzić bloga o histori pt. "Łzy " ^^
Dobra zaczynajmy ^^
Bohaterowie części 5 : Klaudia , Kuba , , Mei ( Agatka ) ,Ola
Zaczynajmy ^^
- Ei - Krzykła Ola
- Co ? Ymmm..Chce spać - Powiedziała Klaudia
- Twój książę przyszedł .haha - Powiedziała Ola
- Kubuś ?! Teraz która godzinka ?! - Klaudia natychmiastowa podniosła się z łóżka
- Jest godzina 8 : 00 A Kuba chce ci coś powiedzieć
- Powiedz żeby wszedł do mojego pokoju , a ciebię proszę o ewakuacje z mojego pokoju xD
- Oki
- KUBA !! - Krzykła Ola
- Co , co się dzieje ?! - Przestraszony Kuba wbiegł do pokoju
- Nic Klaudia chce z Tobą porozmawiać - Zaśmiała sie Ola
- Uff...Przestraszyłem się
- Ola - powiedziała Klaudia
- Tak ,tak wychodze - Ola wyszła z pokoju
Parę minut później
- Kuba śniło mi się cos dziwnego .
- Co ?
- Saiko , która patzrała na mnie swoimi dużymi czerwonymi oczami i mówiła ..kiedyś , kiedyś , może niedługo rozwiążecie tą zagadkę.
- Myślę że powinniśmy odwiedzić Mei
- Jaką Mei ?!
- Agatkę najlepszą przyjaciółkę Saiko
- Wiesz gdzie mieszka ??
- Tak jeszcze pamiętam .
-Chodźmy do nich bo mam narazie troche czasu .
Około godziny 13 . Dom Mei
Puk puk.!
- Kto tam - zza drzwi odpowiedział cichutki głosik .
-Jeśli to duchy ,to idzcie - Dokończył
- Co. ? o co temu komuś chodzi - Klaudia szepnęła do Kuby
- Cicho ..zaraz jej powiem że to ja - Odpowiedział Kuba
- To ja Kuba brat Saiko , otwórz mi , proszę - powiedział Kuba
Dziewczynka otworzyła drzwi i krzykła
- Ooo..Kuba dawno cię nie było ! - Mei wpadła mu w ramiona
- To jest Klauda moja dziewczyna
- Nie twoja żona ?!
- Nie - Zaśmiała sie Klaudia
- Aha wejdźcie do środka - Powiedziała Mei
- Musimy porozmawiać
- Dobrze , ucieszyłą się Mei
To na tyle następna część nie wiem kiedy .;* Papa kocham i całuje Kiyoko ^^

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz