W następniej części bohaterowie postarają się ją rozwiązać . Ale narpiew odbędzie się dyskoteka która zakończy się dramatycznie...Na tym blogu będzie tylko ta historyjka wszyscy bohaterowie będą poznawali różne historie , będą również miłości itp.
Głównie bohaterowie : Seba , Jula , Klaudia , Tomek , Kuba, zmarła siostra Kuby
Hej - Kuba przywitał się z Sebą
- Siema
- Chłopcy patrzcie kto idzie . - Klaudia wskazała na Tomka i jego dziewczynę Julkę
Klaudia podbiegła do Tomka i powiedziała do Julki
- Hej julka ^^
- Czego ?
- Tomek zarywa do każdej dziewczyny , czemu z nim chodzisz ??
- On by tego nie zrobił - Wrzasnęła Jula -->- Uwierz mi
- A może , zawsze oglądałeś sie za innymi dziewczynami - Jula popatrzała podejrzliwie na
TomkaDo Klaudi Podszedł Kuba i powiedział
- Po co tracić czas , chodź
- Oki doki - Zaczęła wygłupiać się Klaudia >.<
Gdy już było po szkole Seba powiedział Oli- Ola
- Tak Sebastianku ?
- Ja cię nie kocham
- Jak to ty mnie , mnie okłamałeś T.T
- Przepraszam - Sebastian powiedział i odszedł od Oli która stała przy swoim rowerze
Godzina 20 , Klaudia i Kuba wracają do domu
- Klaudia zapomniałem ci powiedzieć
- Czego misiu , pusiu ? - Klaudia przytuliła się do Kuby
- Moja siostra
- To ty siostre miałeś ? hehe , to ta tajemnica ?
- Nie
- Moja siostra nie żyje - wtedy błyskawica walnęła w słup
- Przepraszam-powiedziała Klaudia
- Nic się nie stało
- Ale , ale jak to ? nie żyje - zapytała Klaudia , która do końca nie wiedziała czy chce to wiedzieć
- Przytul się - powiedział Kuba
- No już się przytuliłam
- Chodź siądziemy na ławce - Powiedział Kubuś
- Pamiętasz te zdjęcie dziewczynki w moim pokoju ?
- Tak , tak
- To była Saiko
- Kto , jaka Saiko ???
- Tak ją nazywano , od małego można powiedzieć że miała tak na imie - Odpowiedział Kuba
- bardzo lubiła japońskie piosenki , bardzo ją uspokajały - dokończył Kuba
- Yhym...- Klaudia wpatrywała się w zrujnowany domek na przeciwko , zaczęło padać
- Saiko , Saiko , Saiko , coś mi to mówi - próbowała przypomnieć sobie Klaudia
- Mam ..już wiem - Krzyknęła
- To ta dziewczynka która zginęła przez ducha ?... - Zapytała Klaudia
- Tak , pisali , mówili i tak myslą , moja mama bardzo to przeżywała - Rzekł Kuba
- Saiko interesowała sie rzeczami takimi jak duchy ? - zapytała Klaudia
- Tak
-Ale przecież ona miała tylko 8 lat - powiedziała Klaudia
- Moi rodzice słyszeli jak w nocy z kimś rozmawia
- Ale przecież mógł tam ktoś być - zaczęła wymąndrzać się Klaudia
- Też tak myślałem ale nikogo tam nie było
- Z kąd to wiesz - zaczęło robić się strasznie i ponuro
- Bo widziałem przez małą dziurkę w ścianie - Kuba zaczął się denerwować
- Kochanie spokojnie -uspokajała go Klaudia
- przepraszam.- Kuba wstał z ławki i chwycił Klaudię za rękę
- Chodźmy będziemy cali przemoczeni przez ten deszcz - powiedział Kuba
Klaudia wpatrywała sie w domek , aż nagle
- PATRZ KUBA ,PATRZ - krzyknęła przerażona Klaudia- zobaczyłam Saiko tam przy drzewie stała z misiem w ręce , chyba królikiem
- Nic nie wiedze , może woda przesiąkła ci do muzgu - Zaczął żartować Kuba
- Cichoo..- powiedziała Klaudia
- No chodź , przytul się i uspokój
- Okej - Przestraszona Klaudia powiedziała
czekajcie na następne części mojej histori Łzy . W następnej części Tata Ścibor i mama Iwona , Agatki która była najlepszą przyjaciółką Saiko
Kiyoko ^^ Całuje
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz