Przepraszam że nie dodaję postów ale jestem chora i wgl. mam jeszcze inne blogi , fanpage i trudno to ogarnąć tym bardzej jak główka cię boli chciałabym ucałować moje rodzeństwo :
Braciszków : Akihito , Hitsu i Nath`a ^^
Siostry : Katsu , Rena , Rita , Yui i Zosie ^^
To dla Was kochani <3 Pozdrawiam również mamę Noonę i Ścibora tatę <3

Też Cię kochamy ;33
OdpowiedzUsuń~Akihito
Oj Oj córeczko ^^
OdpowiedzUsuńKocham Cię < 33