poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Łzy część 10 ^^

Tak więc od dziś jestem Miyuuu ^^ x3 Chciałabym pozdrowić swojego "" brata "" xD Hitsu i nową " siostre "' Rene ^^ xD
Zaczynajmy ^^
- Dzwoń po karetke ! - krzyczała Klaudia
- Nie , patrz - powiedziała Ola
Saiko pochylona nad Kubą płakała aż wkońcu jedna jej łza wpadła na twarz Kuby
- Yh..y..yy co się stało - szepną Kuba
- Już wszystko dobrze kochanie  - powiedziała Klaudia
- Ja , ja ..- Saiko zaczęła płakać
Wtedy Klaudia podeszła do niej i ją przytuliła
Po chwili już wszyscy się tulili .
- Nie powinno tak być - szepła Saiko
- Wszystko już będzie okej ? - zapytała Ola
- Będziemy rodziną - powiedziała Saiko

Minęło parę tygodni . Wszyscy się zaprzyjaźnili nawet Saiko . Po Sebastianie ani znaku .
Ale w końcu nadszedł ten dzień ...
- Haloo..halo ?- Do Klaudi zadzwonił telefon
- Klaudia , duch , duch , duch ..- Krzyczała Ola

Klaudia zadzwoniła do Kuby ten zawołał Saiko i popędzili do domu Oli

Gdy byli już w domu Oli :
Ola siedziała pod biórkiem a przy drugim stała dziewczyna
- Ohayo - powiedziała
- Jest może z wami Saiko ?











Koniec części 10 co będzie potem ?

1 komentarz:

  1. Ta nutka ^^
    Dla Mnie masz tylko jedno imię :p
    Watashi No Kureijī < 33

    OdpowiedzUsuń