niedziela, 7 kwietnia 2013

Łzy część 9 ^^

Było już rano , pogoda nie była taka zła.
- Ymmm.. Pora wstawać - powiedziała Ola
- Nooo - Kuba ledwo patrzał na oczy
Minęło 30 minut i wszyscy byli już ogarnięci.
- Ei ...- Klaudia podejrzliwie popatrzała na kuchnie
- O matko !! - Krzykła Ola
Na drzwiach było napisane Saiko tu , Saiko tam nie przeżyjesz końca dnia
- Taki sam napis jak na kartce po śmierci Kasi - Klaudia siadła na ziemię i zaczęła płakać
- Przepraszam - Kuba wyszedł z domku
- Gdyby nie ja nic by się nie stało - dokończył
- To ja , ja POZNAŁEM JĄ Z SEBASTIANEM !





Kuba zaczął płakać.
- Kuba , nie to nie przez ciebie ! - Powiedziała
Klaudia.
- Było tak jak myślałem Sebastian przyszedł do mnie a ja poznałem go z Saiko
- Ona chciała go poznać
- O czym ty mówisz ? - zapytała Klaudia
- Ja , ja , ja widziałem jak umiera...- Kuba skoczył z balkoniku
- Nie nie nie !!!!! - Klaudia zbiegła na dół , a razem z nią Sebek i Ola
- Na szczęście zyje ale jest nie przytomny - powiedział Sebastian który pojawił się za Klaudią
- Klaudia zaczęła płakać a Sebastian ( duch ) powiedział
- Ja zabiłem Saiko
- Ty potworze !!!!!!-  krzykła Ola
- Ja ?
- Tak ty -  wkurzył się Sebek
- Ja tylko pozbyłem sie Saiko
Wtedy koło Sebastiana pojawiła się Saiko
- O witaj Saiko - Rzekł Sebastian
- Zostaw ich - powiedziła Saiko
- Sebastian przewidział że gdy umrę będę miała moce których on nie ma - powiedziała Saiko do Klaudi
- Chciał żebym mu pomagała - dokończyła
- Ale teraz go ....pokonam - Krzykła Saiko
Wtedy Sebastian zaczął krzyczeć , ogarnęła go czarna mgła
- Wróc...- Sebastian znikł
- Dziękuję Saiko - Klaudia powiedziała
- Proszę




Dobra koniec części 9 ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz