poniedziałek, 25 marca 2013

No to jedziemy z historyjką numer 2 : Łzy część 1

No dobra żeby nie przeciągać zaczynajmy ;* Za pare dni część 2

Główne postacie w 1 części : Tomek , Klaudia , Ola.


-Eii zostaw mój pamiętnik - Krzykła Klaudia
-OO..co ty tam takiego piszesz - Powidziała Ola
-Nic ...Zostaw
-Niee .. chyba mogę sobie poczytać
-No dobrze ale tyko jedną stronę , wybierz sobie ale nikomu ani słowa - Poddała się Klaudi
- Hymm...hahahahah - Zaczęła śmiać się Ola
- Co ty tam czytasz ?? O matko tylko nie ta stronaaa..!!!! - Powidziała Klaudia
- Zacznę czytać na głos - powidziała Ola
- Od pewnego czasu podoba mi się Tomek - Przeczytała Ola
Czy ktoś pojawi się w życiu Oli i czy Klaudi ułoży się z Tomkiem ? Wszystko w 2 części

Tak będą 3 części ..Dziś tylko tyle dam radę napisać ..
Pozdrawiam Kiyoko xD papa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz