wtorek, 26 marca 2013

Łzy część 2=3

Nie przeciągając ..^^

Główne postacie : Ola , Klaudia

-Jak to sie stalo -zapytała Ola
-ale co ?
-No to że się w nim zakochałaś ?
- Pamiętasz jak na dyskotece z nim tańczyłam ??
-Noo
- On był taki słodki ^^

Następny dzień szkoła

-Patrz idzie Tomek-Szepnela Ola
-O matko -Klaudia smutno powiedziała
-Tomek idzie z Sebastianem ( tym słodziakiem xD ) i z jakąś Dziewczyną
-Wiedzialam ze to nie ma sensu -Powiedziala Klaudia
Wtedy do Oli podszedl Seba
-No wiesz Ola jest taka sprawa - Powiedział Seba
- Słucham
-będzie impreza w szkole , może wybierzesz się ze mną ? -Zapytal nieśmiale Seba
-Jasne - odpowiedziala Ola z uśmiechem na buzi
Widząc to Klaudia sie rozpłakała
Gdy Tomek to zobaczył pobiegł za nią

Koniec części 2

Papa ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz