czwartek, 28 marca 2013

Łzy część 3 =*

Dobra części będzie więcej ;D więc zaczynajmy ;)

Główne postacie : Klaudia , Kuba , Ola , Seba , Tomek , Jula

Godzina 14 : 32 Szkoła , przerwa

- dammm radę , zapomnę o nim - Szlochała w szkolnej łazience Klaudia
- O kim zapomnisz - Tomek wyszedł zza rogu
- O Tobie - Wreszcie powiedziała Klaudia
- Ooo..Mmnie ?
- tak o Tobie
- Ja  nie wiedziałem - Tomek  Podszedł do Klaudi
Klaudia dalej płakała , a wtedy Tomek przytulił ją
- Wiem że masz dziewczynę
-Ta..
Tomek nie zdążył skończyć ,  bo do łazienki wparował jakiś chłopak
- Ktoś ty ? - Zapytał Tomek
- Ja jestem tu nowy , nazywam się Kuba
Klaudia nie mogła oderwac od niego wzroku.
- Trochę się pogubiłem przepraszam - Powidział Kuba , wpatrując się w Klaudię
- Rozumiem - Powiedziała Klaudia
- Może cię oprowadzę po szkole - zapytała Klaudia
- Będzie mi miło - Odpowiedział Kuba
Tomek zrobił głupią minę i wyszedł
Gdy już chodzili po szkole ponad 2 godziny bo tak dobrze im się rozmawiało Kuba rzekł
- Klaudia
-Co ?
- Chyba się w Tobie zakochałem
Klaudia popatrzała na niego i uciekła
- Stój chciałem...przepraszam
Mina kuby zrobiła się ponura -->
Kuba chodziła sam po szkole rozmyslał , wpadał na wszystkich , bo był aż tak zamyślony
Było około godziny 20 Kuba sam wracał do domu
Aż nagle zza rogu wyszedł Tomek ze swoimi kolegami w tym z Sebastianem , jego najlepszym kumplem
- No co się a tam idiotycznie lampisz - zapytał wrednie Tomek
- Ja się wcale nie lampie , ja patrze - Odpowiedział spokojnie Kuba
Tomka zaczeło to irytować
- Zaraz spuszczę ci taki łomot że już nigdy nie będziesz zarywał do czyjejś laski
- Jeśli mówisz o Klaudia to dziewczyna a nie laska - Kuba powoli tracił cierpliwość
- Hahah jesteś tempy , Klaudia jest moja .
- NIE - wrzasnął Kuba
- Dobra chłopcy nauczcie go czegoś
Sebastian wstał ze schodów na których siedział i powiedział
- Nie
- Co nie Seba  , o co ci chodzi ?  - Zapytał Tomek
- Nie uderze go
- Seba oszalałeś ?
- Nie chce być taki jak ty , jestem po stronie Kuby
- A to tak ,  dobra chłopcy zmywamy się z tąd zostawmy te dwie ofirary losu- powidział Tomek
- Dziekuję Seba - podziękował Kuba
- Nie ma za co uważaj na siebie ja lece pa
Kuba został sam w jego oczach pojawiły się łzy
Wtedy podbiegła do niego Klaudia i powiedziała
- Kocham Cię
- Ja ciebie też powiedział Kuba
- Wszystko widziałam , teraz  wiem jaki jest Tomek







Gdy już byli przy domu Klaudi :
- Do jutra - powiedziała Klaudia
A wtedy kuba ją pocałował i powidział
- Przyjdę jutro po ciebie , nie chce żeby mój cały Świat szedł sam do szkoły

Koniec części 3 .
Czy Ola będzie z Sebą i co ważnego wydarzy się na dyskotece
Chcę dodac ze wszyscy bohaterowie mają po 15 lat . ^^
Kiyoko całuje i pozdrawia ^^

2 komentarze:

  1. Kocham... ;***
    Dziękujem.... <3333
    Ja chcem kolejną część!! <3333 ;*****

    OdpowiedzUsuń
  2. Yeach! to jest super ;*** Kochammm! <3

    OdpowiedzUsuń